MPS Grupa


Kontakt

Ukoliko zelite da nas kontaktirate mozete pozvati na brojeve telefona, ili poslati email. Potrudicemo se da vam u najkracem vremenskom periodu odgovorimo na vase pitanje!


View Larger Map

Kontakt osobe

Srdjan Mitrovic Srdjan Mitrovic
Osnivac/Izvrsni Direktor
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Email: director@mpsgrupa.com
Pavle Mitrovic Pavle Mitrovic
Direktor prodaje
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69024-000
Email: pavle.mitrovic@mpsgrupa.com
Marko Mitrovic Marko Mitrovic
Menadzer prodaje
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69376-005
Email: marko.mitrovic@mpsgrupa.com
Aco Stevkovski Aco Stevkovski
Koordinator drustva
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69022-212
Email: aco.stevkovski@mpsgrupa.com
Danijela Kovacevic Danijela Kovacevic
Menadzer nabavke
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69376-007
Email: danijela.kovacevic@mpsgrupa.com
Vemija Vukovic Vemija Vukovic
Racunovodstvo i finansije
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69575-011
Email: vema@mpsgrupa.com
Vera Gajdurovic Vera Gajdurovic
Direktor MPS Marketing
Tel: +382(0)113946198
Mob: +382(0)63633750
Fax: +382(0)113946198
Vojvode Stepe 482b,
11000 Beograd Srbija
Email: vera@mpsgrupa.com
Marko Gajdurovic Marko Gajdurovic
Menadzer MPS Marketing
Tel: +382(0)113946198
Mob: +382(0)63633314
Fax: +382(0)113946198
Vojvode Stepe 482b,
11000 Beograd Srbija
Email: marko@mpsgrupa.com
Marija Boljevic Marija Boljevic
Blagajna
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69300-031
Email: blagajna@mpsgrupa.com
Perisa Piletic Perisa Piletic
Prijemno odjeljenje
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69316-950
Email: perisa.piletic@mpsgrupa.com
Branko Cupic Branko Cupic
Sef voznog parka
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Mob: +382(0)69376-006
Email: branko.cupic@mpsgrupa.com
Goran Djukic Goran Djukic
Sef servisa
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Vladimir Rabrenovic Vladimir Rabrenovic
Automehanicar
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Milan Musovic Milan Musovic
Automehanicar
Tel: +382(0)20872-123,
+382(0)20872-121,
+382(0)20872-114
Fax: +382(0)20872-240
Natasa Vucinic Natasa Vucinic
Racunovodstvo MPS Marketing
Tel: +382(0)113946198
Fax: +382(0)113946198
Vojvode Stepe 482b,
11000 Beograd Srbija
Neso Dragas Neso Dragas
Vozac
Tel: +382(0)113946198
Fax: +382(0)113946198
Vojvode Stepe 482b,
11000 Beograd Srbija